Ложные приоритеты!

1112
Є над чим поміркувати…

Хіба це не дивно, що 20-долларова банкнота здається такою великою сумою, коли жертвуєте її в церкві, але такою невеликою, коли ходите по крамницях?

Хіба це не дивно, що 2 години в церкві здаються такими довгими і такими короткими, коли ви дивитесь гарне кіно?

Хіба це не дивно, що важко знайти слова для молитви, але це зовсім не проблема, коли ви розмовляєте з другом?

Хіба це не дивно, що важко і нудно прочитати один розділ з Біблії, але так легко прочитати 100 сторінок популярного роману?

Хіба це не дивно, що кожен бажає отримати білети на перші ряди на концертах або іграх, але роблять все можливе, щоб сидіти на останньому ряду в церкві?

Хіба це не дивно, що ви повинні знати про захід в церкві за 2-3 тижні до нього, щоби включити його до свого щоденного списку справ, але ви можете владнати цю проблему для інших подій в останню хвилину?

Хіба це не дивно, коли важко вивчити слово Боже, щоб поділитися ним з іншими, але так легко вивчити, зрозуміти, поширити і повторити плітки?

Хіба це не дивно, що ми віримо всьому, про що говорять журнали і газети, але не довіряємо словам з Біблії?

Хіба це не дивно, що кожен хоче для себе місце на небі, але не кожен хоче робити щось, щоб туди потрапити?

Хіба це не дивно, що ми надсилаємо всілякі жарти по e-mail-у і вони одразу передаються іншим, але коли збираємося надіслати повідомлення про Бога, то перш ніж поділитися цим з іншими, ми двічі розмірковуємо?

Це дивно, чи не так?

3 коментаря для “Ложные приоритеты!”

 1. Ні це не дивно, це на жаль! Тим більше що цей список можно продовжити…

 2. …так схоже на реальність…
  людське серце лукаве та невигойне…
  Нещасна я людина! Хто визволить мене від тіла цієї смерти?
  Дякую Богові через Ісуса Христа, Господа нашого. Тому-то я сам служу розумом Закону Божому, але тілом- закону гріховному…
  ми, християни маємо постійно бути напоготові помічати пожадливості тілесні, що воюють в нас проти Божої слави і пізнання Його і боротися вірою в істину силою Духа Святого за славу Єдиного Бога у всіх сферах наших життів!
  Борімося, молімося, у Слові зміцнюймося, дорогі співнаслідники Господа Христа і небесних скарбів!

 3. самое удивительное,что когда Бог меняет твою жизнь,на многие вещи смотришь совсем по-другому.чем больше Бог наполняет твою жизнь,тем больше хочется изменяться и действовать!

Залишити відповідь